Medlemslogin ->   
 


Sundhedsmesseløbet 2012


Den 28. april gennemførte Kalundborg kommune og de 5 løbeklubber i kommunen et løb i forbindelse med Sundhedsmessen.
Alle gennemførende deltagere er listet op nedenfor.
.

Diplom kan udskrives ved tryk på navnet..

Sortering kan ske ved tryk på overskrifterne.



Deltagerliste Sundhedsmesseløb 28 april 2012
Her kan du se deltagere der har gennemført sundhedsmesseløbet..

IdNr.NavnKlubDistanceTid
11900Amanda ThemsenIngen klub2,45 km00:13:42
21901Anja Faarbech5 tårns motion2,45 km00:19:42
31903Bende Maiibom5 tårns motion2,45 km00:17:30
41904Christian Sjørslev NielsenIngen klub2,45 km00:15:37
51905Doris Nielsen5 tårns motion2,45 km00:18:21
61907Lone ThisgaardBørnehusene Herredsåsen2,45 km00:16:51
71908Julie PetersenKalundborg2,45 km00:19:38
81909Erik Johansen5 Tårns Motion2,45 km00:19:39
91910Inga DanielsenKalundborg IF Atletik & Motion2,45 km00:19:59
101911Tilde Marie JensenKalundborg IF Atletik & Motion2,45 km00:19:59
111912Line Bech LangFamilien Lang2,45 km00:17:23
121913Dorte Sørensen5 Tårns Motion2,45 km00:19:48
131914Frederikke NellemannJyderup2,45 km00:17:51
141915Amanda nellemannJyderup2,45 km00:17:50
151916Gregor MartinetzHvidebæk2,45 km00:39:45
161917Liv Annika MartinetzHvidebæk2,45 km00:19:07
171919Beitta LarsenKalundborg2,45 km00:20:07
181920Lone Hanne christensenSvebølle2,45 km00:20:07
191921Magnus BilstrupKalundborg2,45 km00:18:42
201922Emma Thostrup5 Tårns Motion2,45 km00:19:01
211923Kersti ThostrupKalundborg2,45 km00:23:39
221924Nikoline RaskKalundborg2,45 km00:15:16
231925Christina JensenKalundborg IF2,45 km00:18:45
241958Jan SædderIngen klub2,45 km00:13:19
251959Karina NielsenIngen klub2,45 km00:16:54
261960Kristine Bech LangFam.Lang2,45 km00:26:06
271961Lene JeppesenIngen klub2,45 km00:33:27
281963Lucca JespersgaardIngen klub2,45 km00:23:12
291965Maren DyxenburgKIF2,45 km00:16:00
301966Mathias Bech LangFam.Lang2,45 km00:11:53
311967Mikka JespersgaardIngen klub2,45 km00:13:43
321968Nadia NielsenIngen klub2,45 km00:16:54
331969Nicoline ThemsenIngen klub2,45 km00:17:19
341970Oliver HeldbjergIngen klub2,45 km00:18:55
351972Pia Bille5 Tårns Motion2,45 km00:19:39
361973Randi HeldbjergIngen klub2,45 km00:19:33
371974Sander Noe Sjørslev NielsenIngen klub2,45 km00:15:37
381975Sandra LangFam.Lang2,45 km00:26:05
391976Silja JespersgaardIngen klub2,45 km00:12:02
401978Thorbjørn DyxenburgKIF2,45 km00:16:00
411979Tobias SchiolborgIngen klub2,45 km00:13:19
421980Tue Aleksander Snedker JTeam Cartagena2,45 km00:19:45
431981Vinnie Larsen5 tårns motion2,45 km00:19:39




Deltagerliste Sundhedsmesseløb 28 april 2012
Her kan du se deltagere der har gennemført sundhedsmesseløbet..

IdNr.NavnKlubDistanceTid
12003Anette Andersen5 Tårns Motion4,9 km00:31:29
22005Anette LarsenKalundborg IF4,9 km00:28:30
32007Anette Tougaard5 Tårns Motion4,9 km00:31:30
42009Anne KeinickeSvallerup-Bjerges løbehold4,9 km00:29:45
52010Annebet Nielsenkalundborg IF4,9 km00:24:33
62011Annelise HamrumSvallerup Bjerge G&I4,9 km00:30:12
72012Annelise SørensenFuglede IF løbeklub4,9 km00:52:00
82013Annette Sommer Jensenfuglede løbeklub4,9 km00:27:11
92016Berit AndersenA klip4,9 km00:29:30
102017Birgit MeyerhoffF.I.F. løbeklub4,9 km00:52:01
112018Birgit TanghusFuglede Idrætsforening4,9 km00:34:41
122019Birgitte MadsenKalundborg IF4,9 km00:28:26
132023Dorte SørensenHøng4,9 km00:34:51
142027Carsten Nielsen5 Tårns Motion4,9 km00:42:31
152028Cecilie Faarbech5 Tårns Motion4,9 km00:32:24
162031Claus OlsenKalundborg IF4,9 km00:22:05
172034Dorte HoumølleKalundborg IF4,9 km00:30:59
182036Henrik Hauschildt JuhlKalundborg Kommune4,9 km00:27:54
192037Dan LundHøng Løbeklub4,9 km00:29:07
202038Frederik HaugaardKalundborg4,9 km00:29:15
212039Finn Christiansen5 Tårns Motion4,9 km00:30:43
222040Jørgen WestergårdReerslev4,9 km00:31:53
232041Kirsten BertelsenKalundborg4,9 km00:28:59
242065Rikke Skude RavnholtBørnehaven Herredåsen4,9 km00:25:32
252066Karen WestergårdReerslev4,9 km00:45:48
262067Lone IansenKalundborg4,9 km00:34:38
272105Lisbeth BentsenKalundborg4,9 km00:44:45
282106Helene OlsenGørlev4,9 km00:47:40
292107Lis FornerKalundborg4,9 km00:47:39
302108Camilla Michaelsen5 Tårns Motion4,9 km00:32:21
312109Jette FrederiksenDIF- Motion4,9 km00:27:54
322110Karen H Nielsen5 Tårns Motion4,9 km00:35:09
332111Lærke MartinetzFuglede løbeklub4,9 km00:26:30
342112Maria MartinetzHvidebæk4,9 km00:30:51
352113Ulla Bygård RasmussenUbby4,9 km00:28:33
362118Lars HaugaardKalundborg4,9 km00:29:30
372177Finn Ottesen 5 Tårns Motion4,9 km00:27:15
382179Frederik NoeIngen klub4,9 km00:23:16
392180Gitte ChristensenSvallerup Bjerge løbehold4,9 km00:31:29
402182Hanne JensenSvallerup-bjerge Løbeklub4,9 km00:36:06
412183Hanne JonassenSvallerup-Bjerges Løbehold4,9 km00:27:07
422184Hanne KejlskovKalundborg IF4,9 km00:47:39
432185Hanne WestergaardIngen klub4,9 km00:32:20
442187Ib H. HansenIngen klub4,9 km00:27:03
452189Ida Marie HansenIngen klub4,9 km00:34:15
462190Ina JensenSvallerup -Bjerges løbehold4,9 km00:38:26
472192Inger SørensenKalundborg IF4,9 km00:32:16
482194Irene MadsenKalundborg IF4,9 km00:27:55
492196Jakob BeckFuglede Løbeklub4,9 km00:27:02
502197Jakob GrossIngen klub4,9 km00:46:06
512198Jeanette JørgensenIngen klub4,9 km00:29:13
522199Jens Erik Jørgensen5 Tårns Motion4,9 km00:25:58
532202Jesper TherkildsenIngen klub4,9 km00:22:41
542204Jette FinkasIngen klub4,9 km00:25:33
552207Jutta AndersenKalundborg Kommune4,9 km00:47:25
562208Karin Beck JensenFuglede IF Løbeklub4,9 km00:52:00
572209Karina PedersenFuglede IF4,9 km00:29:45
582213Kirsten BjerregaardSvallerup-Bjerges Løbehold4,9 km00:31:53
592214Kirsten BroholmHøng Løbeklub4,9 km00:29:06
602215Kirsten VistisenFuglede IF4,9 km00:28:33
612218Lars A. Christensen5 Tårns Motion4,9 km00:24:57
622220Lene MøllerFuglede IF Løbeklub4,9 km00:42:43
632221Lilian KinchSvallerup Bjerge løbehold4,9 km00:40:31
642222Lisbeth Bjørn DyxenburgKIF4,9 km00:30:41
652223Lone D. TruelsenA-klip4,9 km00:28:37
662224Susanne HoltseHøng4,9 km00:34:51
672225Lotte ToftIngen klub4,9 km00:33:03
682227Malene WestergaardTeam Westergaard4,9 km00:32:25
692228Marc TruelsenIngen klub4,9 km00:22:04
702229Marianne SteffensenVk Esbern Snare4,9 km00:37:14
712235Mette ThunboIngen klub4,9 km00:30:57
722241Mona GrossIngen klub4,9 km00:46:04
732245Nicoline Snedker JohansenTeam Cartagena4,9 km00:32:25
742246Ole Bille5 Tårns Motion4,9 km00:32:23
752247Patrick M. SørensenIngen klub4,9 km00:27:50
762250Per SchwanerF.T.B.A.H.C runners4,9 km00:34:15
772251Per Toft JepsenIngen klub4,9 km00:17:23
782252Peter Stig LarsenVægtløfterklubben Esbern Snare.4,9 km00:25:52
792255Pia BollIngen klub4,9 km00:29:01
802258Pia lund GrinderslevIngen klub4,9 km00:27:03
812260Poul Bech NielsenFam.Lang4,9 km00:27:17
822262Preben ChristensenSvallerup Bjerge løbehold4,9 km00:27:35
832264Rasmus BilleIngen klub4,9 km00:22:55
842265Rasmus G. HansenIngen klub4,9 km00:29:04
852266Rie Lund GrinderslevIngen klub4,9 km00:27:04
862267Sara Camille Bülow ChristIntersport/Lagersport.dk4,9 km00:21:42
872270Simone Schiolborg5 Tårns Motion4,9 km00:28:03
882273Steen JørgensenSvallerup Bjerge G&I4,9 km00:26:56
892274Susanne Andersenfuglede løbeklub4,9 km00:26:35
902275Susanne HansenIngen klub4,9 km00:29:01
912276Susanne LarsenFuglede Løbeklub4,9 km00:27:05
922277Teddy NielsenIngen klub4,9 km00:20:02
932279Tina PlassmannDatanetservice4,9 km00:32:09
942280Tine Louring Johansen5 Tårns Motion4,9 km00:28:10
952281Torben KinchSvallerup Bjerge løbehold4,9 km00:33:01
962282Tove HenriksenSvallerup Bjerge løbehold4,9 km00:29:00
972284Vibeke Snedker JohansenTeam Cartagena4,9 km00:27:13




Deltagerliste Sundhedsmesseløb 28 april 2012
Her kan du se deltagere der har gennemført sundhedsmesseløbet..

IdNr.NavnKlubDistanceTid
12002Anders KnudsenSkolen på Herredsåsen9,8 km00:46:08
22006Anette NellemannF.T.B.A.H.C. runners internation9,8 km00:50:36
32008Ann Cicilie FlåttIngen klub9,8 km00:57:40
42014Annette Søvig Hjernø5 Tårns Motion9,8 km00:51:40
52020Bodil OlsenKalundborg-IF9,8 km00:56:25
62021Britt Drud Sørensen5 Tårns Motion9,8 km00:52:32
72024Bruno JensenIngen klub9,8 km00:55:46
82026Caroline StrandIngen klub9,8 km00:50:41
92029Charlotte Due Kalundborg kommune9,8 km00:51:09
102033Ditte F. DamgaardIngen klub9,8 km00:44:17
112114Svend Olsen5 Tårns Motion9,8 km00:55:10
122115Torben PedersenJyderup9,8 km00:48:03
132116Jesper Pedersen5 Tårns Motion9,8 km00:42:55
142119Brian PedersenCentrum Fitness9,8 km00:44:16
152120Jørgen Thostrup5 Tårns Motion9,8 km00:40:53
162121Max JensenCentrum Fitness9,8 km00:48:43
172122Arne BendixKalundborg IF9,8 km00:50:52
182123Stine Bendix NielsenKalundborg9,8 km00:54:21
192124Kim R Andersen5 Tårns Motion9,8 km00:55:41
202146Katrine HaugaardKalundborg9,8 km00:48:13
212147Katrine NielsenKalundborg IF9,8 km00:53:39
222175Elisabeth W KureIngen klub9,8 km00:53:03
232176Erik ZachoKalundborg IF9,8 km00:43:34
242178Flemming MallingFuglede IF9,8 km00:46:39
252186Helle Frederiksen5 Tårns Motion9,8 km00:55:53
262203Jesper Tougaard5taarnsmotion9,8 km00:54:38
272206Jørgen BøgeFuglede IF Løbeklub9,8 km00:56:53
282211Kim Lund JørgensenIngen klub9,8 km00:50:07
292212Kim Snedker JohansenTeam Cartagena9,8 km00:52:35
302216Klaus MunckIngen klub9,8 km00:42:27
312226Mads FrandsenFuglede IF9,8 km00:50:25
322230Martin Nicklas SørensenM.N.S Motion v/Martin Nicklas Sø9,8 km00:36:32
332231Martin R DyxenburgKIF9,8 km00:53:34
342233Mette HansenIngen klub9,8 km00:52:57
352234Mette Schiolborg5 Tårns Motion9,8 km00:57:19
362238Michael Nielsen5 Tårns Motion9,8 km00:55:51
372239Michael ThemsenK-Tri9,8 km00:40:15
382242Monica JacksonJernlungerne Ladies9,8 km00:48:39
392248Paul EllemoTeam Westergaard9,8 km00:47:33
402249Per Bredahl FrederiksenHerrerne fra Åsen9,8 km00:53:22
412253Philip MallingFuglede IF9,8 km00:51:25
422256Pia JensenFuglede løbeklub9,8 km00:51:27
432259Poul Anker NielsenKalundborg I F Atletik og motion9,8 km00:39:43
442261Poul Klingenborg5 Tårns Motion9,8 km00:55:56
452263Preben SørensenIngen klub9,8 km00:54:32
462271Søren M. ThomasenTeam Gørlev / Bakkendrup9,8 km00:48:14
472272Søren PedersenFuglede IF9,8 km00:50:53
482278Thomas NellemannF.T.B.A.H.C. runners internation9,8 km00:50:37
492283Vagn OlsenKalundborg-IF9,8 km00:44:28