Bestyrelses medlemmer
Har du noget du ønsker at bestyrelsen skal tage sig af, giver du bare lige dit indput til et af medlemmerne.
Formand

Erik Johnsen
Rypevænget 20
4400 Kalundborg
Email: erik@johnsen-danmark.dk
Mobil: 30705228
Bestyrelsesmedlem

Jens Larsen
Toftebjerg 37
4400 Kalundborg
Email: vjlarsen@ka-net.dk
Telefon: 28557866
Kasserer/Æresmedlem

Lone Kjærulff
Lundemarken 43
4400 Kalundborg
Email: lone.kjaerulff@ka-net.dk
Mobil: 40264103
Bestyrelsesmedlem

Heidi Nielsen
Nørre Allé 46
4400 Kalundborg
Email: hejsdk@ka-net.dk
Mobil: 51647153
Næstformand

Jesper Bundgaard
Lærkebakken 14
4400 Kalundborg
Email: jesperbundgaard2@gmail.com
Telefon: 50908850
Bestyrelsessuppleant

Gitte Bay Nielsen
Asmindrup 39
4400 Kalundborg
Email: gittebay2@gmail.com
Mobil: 20457709
Bestyrelsessuppleant

Michael Jørgensen
Brandsbjerg 23
4400 Kalundborg
Email: golfbane.m.j@live.dk
Telefon: 21808473
VÆRKfører. Formand for god orden

Ib Nielsen
Agerhønevej 11
4400 Kalundborg
Email: ib@ka-net.dk
Mobil: 40259099
Æresmedlem

Kenneth Krüger Hansen
Stationsvej 19
4470 Svebølle
Email: kenneth.kruger.hansen@eltelnetworks.com
Telefon: 20244208
Æresmedlem

Jørn Pedersen
Asser Rigsvej 60
4400 Kalundborg
Email: major@ka-net.dk
Telefon: 59565150
Æresmedlem

Majbritt Jensen
Sct. Olaigade 13, 2. th
4400 Kalundborg
Email: mj@dlgmail.dk
Telefon: 59599763
Revisor

Lars Illemann Hansen
Gl. Røsnæsvej 14
4400 Kalundborg
Email: lil@smjrevision.dk
Telefon: 59511314
Revisor

Bjarne Arnskov Nielsen
Lundemarken 6
4400 Kalundborg
Email: gbnielsen@ka-net.dk
Telefon: 50981798
Mobil: 23466404
Revisorsuppleant

Jørgen Thostrup
Strandhaven 18
4400 Kalundborg
Email: j.thostrup@icloud.com
Telefon: 42704207
Web-assistance / Tidtagning

Aage Christensen
Harebakken 8
4400 Kalundborg
Email: aage@skeltoften.dk
Telefon: 21677696