06:59:50           
 


Deltagerlisten
Før musen over tiden og se km-tiden

Tryk på navnet og få diplom til udskrift(PDF-fil)


Sorter listen ved tryk på overskrifterne i listen
Mineslund Økoløb '17 (DK)

.
Deltagerliste 11 km Voksen
ID.Nr.NavnKønKlub/ByDistanceTid
11Poul AndersenRørby-Værslev IF - løb11 Km Voksen00:57:43
22Finn Valentin JensenArt Valentin11 Km Voksen01:05:46
33Martin HansenIngen Klub11 Km Voksen00:46:16
45Jan HaileBilhuset MBM A/S11 Km Voksen00:52:11
56Mads SenebergKalundborg Gymnasium11 Km Voksen00:55:19
67Sejer Steen JørgensenRVIF-løb11 Km Voksen00:58:18
78Vagn SchmidtHolbæk LMK11 Km Voksen01:08:10
89Klaus Andersen5 Tårns Motion11 Km Voksen00:47:14
910Peter KnudsenRVIF - Løb11 Km Voksen00:56:04
1011Anja KnudsenRVIF - Løb11 Km Voksen01:05:48
1112Steffen JensenHechmann Running11 Km Voksen02:24:39
1214Steffan Christensen5 Tårns Motion11 Km Voksen00:53:54
1315Martin SmithIngen Klub11 Km Voksen00:59:14
1416Henrik Stenspil Olsen5 Tårns Motion11 Km Voksen00:52:42
1517Erik ZachoKalundborg IF11 Km Voksen00:59:16
1618Frits KlemmensenIngen Klub11 Km Voksen00:52:25
1719Majbritt LuckmannIngen Klub11 Km Voksen01:00:50
1820Max Michael JensenKalundborg IF11 Km Voksen01:04:27
1921Mogens PedersenIngen Klub11 Km Voksen01:17:19
2022Mette Frøslev BruunKalundborg IF, Atletik og Motion11 Km Voksen00:53:51
2124Peter HvidbergRVIF-Løb / R3 SportsCoaching XT311 Km Voksen00:45:06
2226Mark HansenBilhuset MBM A/S11 Km Voksen00:50:02
2327Frederik Christian LarsenBilhuset MBM A/S11 Km Voksen01:10:59
2429John ChristensenKalundborg IF11 Km Voksen00:59:33
2530Vibeke LysterHøng Løbeklub 11 Km Voksen01:27:16
2631Thomas SchachtIngen Klub11 Km Voksen01:08:00
2732Frank JensenIngen Klub11 Km Voksen00:47:08
2834Jim PetterssonIngen Klub11 Km Voksen01:04:29
2935Henrik JensenKalundborg IF11 Km Voksen01:04:29
3036Henrik Zacharias Nielsen5 Tårns Motion11 Km Voksen00:57:54
3137Keld Lützhøft Jensen5 Tårns Motion11 Km Voksen00:54:27




Deltagerliste 11 km Barn
ID.Nr.NavnKønKlub/ByDistanceTid




Deltagerliste 6 km Voksen
ID.Nr.NavnKønKlub/ByDistanceTid
123Pernille Varnaa5 Tårns Motion6 Km Voksen00:43:49
228Gitte DavidsenKalundborg IF6 Km Voksen00:40:29
3201Mette VølundIngen Klub6 Km Voksen00:49:58
4202Marie Louise FoersomIngen Klub6 Km Voksen00:49:59
5203Kirsten AndersenRørby-Værslev IF - Løb6 Km Voksen00:44:31
6204Line KongstedIngen Klub6 Km Voksen00:44:34
7205Birthe LobedanzRVIF Løb6 Km Voksen00:46:42
8206Annette WarmingIngen Klub6 Km Voksen00:44:35
9207Doris Tolstrup5 Tårns Motion6 Km Voksen01:05:16
10208Laust Bach MøllerIngen Klub6 Km Voksen01:08:01
11209Anton Bach MøllerIngen Klub6 Km Voksen00:49:16
12210Anders Qvist5 Tårns Motion6 Km Voksen00:39:43
13211Nikolaj QvistIngen Klub6 Km Voksen00:39:44
14212Ole PoulsenSvallerup-Bjerge Løb6 Km Voksen00:35:24
15213Jesper SkovgaardIngen Klub6 Km Voksen00:38:51
16214Lill MikkelsenKalundborg Gymnasium6 Km Voksen01:36:11
17215Thomas Bach MøllerKalundborg Gymnasium6 Km Voksen00:33:23
18216Annette Bach MøllerKalundborg Gymnasium6 Km Voksen01:11:13
19217Lotte Ankjer VestermarkenKalundborg Gymnasium6 Km Voksen00:43:17
20218Dorte HagemannKalundborg Gymnasium6 Km Voksen01:36:21
21219Lis Weihrauch KratKalundborg Gymnasium6 Km Voksen01:05:47
22220Maria FredborgKalundborg Gymnasium6 Km Voksen01:07:19
23221Birthe NielsenKalundborg Gymnasium6 Km Voksen00:40:08
24222Birgitte NielsenKalundborg Gymnasium6 Km Voksen01:10:15
25223Winnie TrankjærKalundborg Gymnasium6 Km Voksen01:07:20
26224Henriette Sallingboe JepsenKalundborg Gymnasium6 Km Voksen01:11:12
27225Sarah PelleKalundborg Gymnasium6 Km Voksen00:48:49
28226Lasse HasløvKalundborg Gymnasium6 Km Voksen00:28:30
29227Jürgen AndresenKalundborg Gymnasium6 Km Voksen01:05:47
30228Christina de VossKalundborg Gymnasium6 Km Voksen01:10:10
31229Maria Brøgger NajbjergKalundborg Gymnasium6 Km Voksen00:41:40
32230Rasmus Brøgger NajbjergKalundborg Gymnasium6 Km Voksen00:38:49
33231Emilie Querling OlesenKalundborg Gymnasium6 Km Voksen01:10:11
34232Anker Bergholt RavnKalundborg Gymnasium6 Km Voksen00:29:36
35233Jytte CollingKalundborg Gymnasium6 Km Voksen02:06:44
36234Helle EriksenKalundborg Gymnasium6 Km Voksen01:10:14
37235Johanne Holmstrøm JensenKalundborg Gymnasium6 Km Voksen00:44:08
38236Erik TerpKalundborg Gymnasium6 Km Voksen00:41:09
39237Henning Bøgh Jensen5 Tårns Motion6 Km Voksen00:38:55
40238Doris Bøgh Jensen5 Tårns Motion6 Km Voksen02:07:33
41239Monica MølagerKalundborg Gymnasium6 Km Voksen01:10:13
42240Pia ChristensenKalundborg IF6 Km Voksen01:00:05
43241Birgitte RingsingKalundborg IF6 Km Voksen01:00:03
44242Anette Muff5 Tårns Motion6 Km Voksen00:42:54
45243Flemming SundahlRVIF løb6 Km Voksen00:43:33
46244Marianne SchmidtHolbæk LMK6 Km Voksen00:52:04
47245Rikke PetersenKalundborg IF6 Km Voksen00:52:03
48246Susannne HansenIngen Klub6 Km Voksen00:41:55
49247Signe MunkKalundborg Rulleskøjteklub6 Km Voksen00:46:50
50248Anne Marie HøiIngen Klub6 Km Voksen00:48:08
51249Marianne StorgaardKalundborg IF6 Km Voksen00:38:00
52250Irene Jensen5 Tårns Motion6 Km Voksen00:42:28
53251Lillian Jeffries5 Tårns Motion6 Km Voksen00:42:25
54252Mette Gildberg NielsenKalundborg IF6 Km Voksen00:48:02
55253Julie MunkKalundborg Rulleskøjteklub6 Km Voksen00:33:17
56255Sanne Da CruzIngen Klub6 Km Voksen00:51:33
57256Rikke SmithIngen Klub6 Km Voksen01:14:07
58257Bente Jensen5 Tårns Motion6 Km Voksen00:46:20
59258Grete ZachoKalundborg IF6 Km Voksen00:49:42
60259Lene JensenKvickly6 Km Voksen00:36:05
61260Pernille BacheKvickly6 Km Voksen00:54:29
62261Mona MadsenKalundborg IF6 Km Voksen00:37:54
63262Henrik JensenIngen Klub6 Km Voksen00:39:46
64263Sonja NielsenVinde Helsinge Løbehold6 Km Voksen00:34:18
65264Christine ChristiansenIngen Klub6 Km Voksen00:40:04
66265Kim Kastanny5 Tårns Motion6 Km Voksen00:39:09
67266Jacob Arpe5 Tårns Motion6 Km Voksen00:40:26
68267Charlotte HøjlundIngen Klub6 Km Voksen00:40:24
69268Ena VallentinIngen Klub6 Km Voksen00:41:16
70269Jan WedbergTeam Beer Butt6 Km Voksen00:38:44
71270Janni AndersenTeam Beer Butt6 Km Voksen00:38:47
72271Thomas ChristiansenIngen Klub6 Km Voksen00:37:03
73272Ole KraghIngen Klub6 Km Voksen00:36:03
74273Frida HedengranIngen klub6 Km Voksen00:37:43
75274Rene JakobsenSvallerup- Bjerge Løbeklub6 Km Voksen00:35:05
76275Tina JakobsenSvallerup- Bjerge Løbeklub6 Km Voksen02:14:20
77276Lone JespersenIngen Klub6 Km Voksen01:07:59
78277Gitte SørensenIngen Klub6 Km Voksen01:05:43
79278Signe PedersenIngen Klub6 Km Voksen00:39:09
80279Lene SenebergKalundborg IF6 Km Voksen00:39:08
81280Bjarne DybdahlRørby Løbeklub6 Km Voksen00:41:42
82282Gert HansenRVIF løb6 Km Voksen00:41:29
83283Ole Johnsen5 Tårns Motion6 Km Voksen00:37:57
84284Peter Larsen5 Tårns Motion6 Km Voksen00:33:09
85285Karin Snedker Pedersen5 Tårns Motion6 Km Voksen01:05:17
86286Peter TagmosTeam Hechmann Sport6 Km Voksen00:25:20
87287Heidi Nielsen5 Tårns Motion6 Km Voksen00:41:24
88288Anna AbkjærVinde Helsinge Løbehold6 Km Voksen00:34:18
89289Michael ThemsenK-tri6 Km Voksen00:27:28
90290Christian WinnemIngen Klub6 Km Voksen00:39:42
91291Charlotte HansenIngen Klub6 Km Voksen01:13:04
92292Gurli Daugaard PetersenIngen Klub6 Km Voksen00:42:05
93293Ilse MeinckeIngen Klub6 Km Voksen00:43:03
94294Christina MeinckeIngen Klub6 Km Voksen00:44:57
95295Thomas RasksenIngen Klub6 Km Voksen00:44:59
96296Susanne PetersenIngen Klub6 Km Voksen00:43:45
97297Maria NesloIngen Klub6 Km Voksen00:53:07
98298Erik LiffTeam Liff6 Km Voksen00:31:12
99299Steen Buhr Olsen5 Tårns Motion6 Km Voksen00:35:57


Deltagerliste 6 km Barn
ID.Nr.NavnKønKlub/ByDistanceTid
1801Magnus AastradsenIngen Klub6 Km Barn00:33:05
2802Frida Bach MøllerIngen Klub6 Km Barn01:08:02
3803Laura SmithIngen Klub6 Km Barn01:13:05
4804Malthe SmithIngen Klub6 Km Barn01:14:08
5805Emil HansenIngen Klub6 Km Barn01:13:03
6806Mie HansenIngen Klub6 Km Barn01:11:50


Ialt 136[136] tilmeldte (31[31] til 11 km, 105[105] til 6 km).



Se resultater fra Mineslund Økoløb 2016  |  Mineslund Økoløb 2015  |  Mineslund Økoløb 2014  |  Mineslund Økoløb 2013  |  Mineslund Økoløb 2012  |  Mineslund Økoløb 2011  |  Mineslund Økoløb 2010  |  Mineslund Økoløb 2009