Deltagerlisten
Her kan du se alle deltagere der er tilmeldt Kalundborg Stafet Løb 2024, afholdes 30.5.2024.
Stafetløb starter kl 17:30 og gang umiddelbart efter.
Pladsen er åben fra kl. 16.30.


Udskriv et deltagerdiplom (uden tid) ved tryk på holdnavnet
(diplom med tider udskrives under resultater nedenfor)

Resultater


IdHold Nr.NavnHoldnavnLøbe-/Gå-hold
1101Kalundborg Forsyning 1Kalundborg Forsyning LØB4x4 km
2101Kalundborg Forsyning 2Kalundborg Forsyning LØB4x4 km
3101Kalundborg Forsyning 3Kalundborg Forsyning LØB4x4 km
4101Kalundborg Forsyning 4Kalundborg Forsyning LØB4x4 km
5102Multi-Tech 1Multi-Tech Hold 14x4 km
6102Multi-Tech 2Multi-Tech Hold 14x4 km
7102Multi-Tech 3Multi-Tech Hold 14x4 km
8102Multi-Tech 4Multi-Tech Hold 14x4 km
9103Multi-Tech 5Multi-Tech Hold 24x4 km
10103Multi-Tech 6Multi-Tech Hold 24x4 km
11103Multi-Tech 7Multi-Tech Hold 24x4 km
12103Multi-Tech 8Multi-Tech Hold 24x4 km
13104Multi-Tech 10Multi-Tech Hold 34x4 km
14104Multi-Tech 11Multi-Tech Hold 34x4 km
15104Multi-Tech 12Multi-Tech Hold 34x4 km
16104Multi-Tech 9Multi-Tech Hold 34x4 km
17105Nybolig Jan Milvertz Kalundborg 1Nybolig Kalundborg4x4 km
18105Nybolig Jan Milvertz Kalundborg 2Nybolig Kalundborg4x4 km
19105Nybolig Jan Milvertz Kalundborg 3Nybolig Kalundborg4x4 km
20105Nybolig Jan Milvertz Kalundborg 4Nybolig Kalundborg4x4 km
21106Raklev Smedevirksomhed 1De Hurtige Smede4x4 km
22106Raklev Smedevirksomhed 2De Hurtige Smede4x4 km
23106Raklev Smedevirksomhed 3De Hurtige Smede4x4 km
24106Raklev Smedevirksomhed 4De Hurtige Smede4x4 km
25107Raklev Smedevirksomhed 5De Hurtige Smede 24x4 km
26107Raklev Smedevirksomhed 6De Hurtige Smede 24x4 km
27107Raklev Smedevirksomhed 7De Hurtige Smede 24x4 km
28107Raklev Smedevirksomhed 8De Hurtige Smede 24x4 km
29108Ørsted 1Asnæsværket 14x4 km
30108Ørsted 2Asnæsværket 14x4 km
31108Ørsted 3Asnæsværket 14x4 km
32108Ørsted 4Asnæsværket 14x4 km
33109Ørsted 5Asnæsværket 24x4 km
34109Ørsted 6Asnæsværket 24x4 km
35109Ørsted 7Asnæsværket 24x4 km
36109Ørsted 8Asnæsværket 24x4 km
37110Novo Nordisk 1Srambled Leggs4x4 km
38110Novo Nordisk 2Srambled Leggs4x4 km
39110Novo Nordisk 3Srambled Leggs4x4 km
40110Novo Nordisk 4Srambled Leggs4x4 km
41111Løber 2AOP4x4 km
42111Løber 3AOP4x4 km
43111Løber 4AOP4x4 km
44111Nina NielsenAOP4x4 km
45112Janni LyngholmAOP Leder4x4 km
46112Løber 2AOP Leder4x4 km
47112Løber 3AOP Leder4x4 km
48112Løber 4AOP Leder4x4 km
49113JørgenDrengerøvene4x4 km
50113MartinDrengerøvene4x4 km
51113René Løber 2 Gange 1Drengerøvene4x4 km
52113René Løber 2 Gange 2Drengerøvene4x4 km
53114Bo NielsenHjulben4x4 km
54114Jacob ArpeHjulben4x4 km
55114Merle SkovgaardHjulben4x4 km
56114Susanne HjulskovHjulben4x4 km
57115AnetteHvidebæk 54x4 km
58115JanHvidebæk 54x4 km
59115JimmyHvidebæk 54x4 km
60115SørenHvidebæk 54x4 km
61116Mette RisborgJolly Good Feet4x4 km
62116Pia LarsenJolly Good Feet4x4 km
63116Rita TothJolly Good Feet4x4 km
64116SentooranJolly Good Feet4x4 km
65117FredrikKalundborg Kommune4x4 km
66117Løber 2Kalundborg Kommune4x4 km
67117Løber 3Kalundborg Kommune4x4 km
68117Løber 4Kalundborg Kommune4x4 km
69118HenrietteKathøj STU4x4 km
70118MathiasKathøj STU4x4 km
71118MieKathøj STU4x4 km
72118SørenKathøj STU4x4 km
73119Claus DueholmLøb14x4 km
74119Kirsten BertelsenLøb14x4 km
75119Malene WagnerLøb14x4 km
76119Mette ManzanoLøb14x4 km
77120DebbieRaklev 14x4 km
78120KristofferRaklev 14x4 km
79120Løber 3Raklev 14x4 km
80120Løber 4Raklev 14x4 km
81121Heidi RittoSigrid4x4 km
82121JosephineSigrid4x4 km
83121Lene SenebergSigrid4x4 km
84121Signe KirschSigrid4x4 km
85122Caroline WesselhoffSmallfoot4x4 km
86122Laura SchmidtSmallfoot4x4 km
87122Pia BakSmallfoot4x4 km
88122Sabine Frølund ChristensenSmallfoot4x4 km
89123Ann-Charlotte Nør-PedersenSunmy 14x4 km
90123Jessica MortensenSunmy 14x4 km
91123Line TranbergSunmy 14x4 km
92123Mette GeilSunmy 14x4 km
93124Caroline Mølgaard NielsenSygepleje Syd LØB4x4 km
94124Jane Dahlin Sygepleje Syd LØB4x4 km
95124Ruth LundgaardSygepleje Syd LØB4x4 km
96124Tine R. NielsenSygepleje Syd LØB4x4 km
97125DortheTandplejen4x4 km
98125HelleTandplejen4x4 km
99125Løber 4Tandplejen4x4 km
100125StineTandplejen4x4 km
101126InkaranUng Sprog Kalundborg4x4 km
102126JanUng Sprog Kalundborg4x4 km
103126Peter SchouUng Sprog Kalundborg4x4 km
104126Tahir BakhtiaryUng Sprog Kalundborg4x4 km
105201Ganger 12do4 km gang
106201Ganger 32do4 km gang
107201Ganger 42do4 km gang
108201Ganger22do4 km gang
109202Ganger 12do IT Kalundborg4 km gang
110202Ganger 32do IT Kalundborg4 km gang
111202Ganger 42do IT Kalundborg4 km gang
112202Ganger22do IT Kalundborg4 km gang
113203Ganger 1Arbejdernes Landsbank4 km gang
114203Ganger 2Arbejdernes Landsbank4 km gang
115203Ganger 3Arbejdernes Landsbank4 km gang
116203Ganger 4Arbejdernes Landsbank4 km gang
117204Ganger 1De Seje Fra Beierholm4 km gang
118204Ganger 2De Seje Fra Beierholm4 km gang
119204Ganger 3De Seje Fra Beierholm4 km gang
120204Ganger 4De Seje Fra Beierholm4 km gang
121205Ganger 1Kalundborg Lærerkreds4 km gang
122205Ganger 2Kalundborg Lærerkreds4 km gang
123205Ganger 3Kalundborg Lærerkreds4 km gang
124205Ganger 4Kalundborg Lærerkreds4 km gang
125206Ganger 1De Seje Fra Dragsholm4 km gang
126206Ganger 2De Seje Fra Dragsholm4 km gang
127206Ganger 3De Seje Fra Dragsholm4 km gang
128206Ganger 4De Seje Fra Dragsholm4 km gang
129207Ganger 1Kalundborg Forsyning Gå 14 km gang
130207Ganger 2Kalundborg Forsyning Gå 14 km gang
131207Ganger 3Kalundborg Forsyning Gå 14 km gang
132207Ganger 4Kalundborg Forsyning Gå 14 km gang
133208Ganger 1Meny 14 km gang
134208Ganger 2Meny 14 km gang
135208Ganger 3Meny 14 km gang
136208Ganger 4Meny 14 km gang
137209Ganger 1Meny 24 km gang
138209Ganger 2Meny 24 km gang
139209Ganger 3Meny 24 km gang
140209Ganger 4Meny 24 km gang
141210Ganger 1Meny 34 km gang
142210Ganger 2Meny 34 km gang
143210Ganger 3Meny 34 km gang
144210Ganger 4Meny 34 km gang
145211Ganger 1Meny 44 km gang
146211Ganger 2Meny 44 km gang
147211Ganger 3Meny 44 km gang
148211Ganger 4Meny 44 km gang
149212Ganger 1Meny 54 km gang
150212Ganger 2Meny 54 km gang
151212Ganger 3Meny 54 km gang
152212Ganger 4Meny 54 km gang
153213Ganger 1Multi-Tech Gå-hold 44 km gang
154213Ganger 2Multi-Tech Gå-hold 44 km gang
155213Ganger 3Multi-Tech Gå-hold 44 km gang
156213Ganger 4Multi-Tech Gå-hold 44 km gang
157214Ganger 1Nordea Kalundborg 14 km gang
158214Ganger 2Nordea Kalundborg 14 km gang
159214Ganger 3Nordea Kalundborg 14 km gang
160214Ganger 4Nordea Kalundborg 14 km gang
161215Ganger 1Nordea Kalundborg 24 km gang
162215Ganger 2Nordea Kalundborg 24 km gang
163215Ganger 3Nordea Kalundborg 24 km gang
164215Ganger 4Nordea Kalundborg 24 km gang
165216Ganger 1De Administrative4 km gang
166216Ganger 2De Administrative4 km gang
167216Ganger 3De Administrative4 km gang
168216Ganger 4De Administrative4 km gang
169217Ganger 1Skel.dk 14 km gang
170217Ganger 2Skel.dk 14 km gang
171217Ganger 3Skel.dk 14 km gang
172217Ganger 4Skel.dk 14 km gang
173218Ganger 1Skel.dk 24 km gang
174218Ganger 2Skel.dk 24 km gang
175218Ganger 3Skel.dk 24 km gang
176218Ganger 4Skel.dk 24 km gang
177219Ganger 1Skel.dk 34 km gang
178219Ganger 2Skel.dk 34 km gang
179219Ganger 3Skel.dk 34 km gang
180219Ganger 4Skel.dk 34 km gang
181220Ganger 1Sparekassen Sjælland-Fyn 14 km gang
182220Ganger 2Sparekassen Sjælland-Fyn 14 km gang
183220Ganger 3Sparekassen Sjælland-Fyn 14 km gang
184220Ganger 4Sparekassen Sjælland-Fyn 14 km gang
185221Ganger 1Sparekassen Sjælland-Fyn 24 km gang
186221Ganger 2Sparekassen Sjælland-Fyn 24 km gang
187221Ganger 3Sparekassen Sjælland-Fyn 24 km gang
188221Ganger 4Sparekassen Sjælland-Fyn 24 km gang
189222Ganger 1Kalundborg Egnens Erhvervsråd4 km gang
190222Ganger 2Kalundborg Egnens Erhvervsråd4 km gang
191222Ganger 3Kalundborg Egnens Erhvervsråd4 km gang
192222Ganger 4Kalundborg Egnens Erhvervsråd4 km gang
193223Annebet NielsenVi Holder Øje Med Dig4 km gang
194223Bente RaunVi Holder Øje Med Dig4 km gang
195223Charlotte BrixVi Holder Øje Med Dig4 km gang
196223Christine ThorslundVi Holder Øje Med Dig4 km gang
197223Maj-Britt Rosendal NielsenVi Holder Øje Med Dig4 km gang
198223Maria Bay-AndersenVi Holder Øje Med Dig4 km gang
199223Pia OttesenVi Holder Øje Med Dig4 km gang
200223Sabrina Kvistbo JuhlVi Holder Øje Med Dig4 km gang
201223Søren Holme NielsenVi Holder Øje Med Dig4 km gang
202223Tina JensenVi Holder Øje Med Dig4 km gang
203224Ditte Marie ØrsbergAktiv14 km gang
204224Katrja ProfftAktiv14 km gang
205224Louise HansenAktiv14 km gang
206224Tinna SørensenAktiv14 km gang
207225Bodil JensenAktiv24 km gang
208225Kathrine BechAktiv24 km gang
209225Katrine VigAktiv24 km gang
210225Lis AndersenAktiv24 km gang
211225Sofie PetersenAktiv24 km gang
212226Julie EirupAktiv34 km gang
213226Kathrine BechAktiv34 km gang
214226Louise H SørensenAktiv34 km gang
215226SandraAktiv34 km gang
216227Christa DreyerAOP LEDER4 km gang
217227Frida NielsenAOP LEDER4 km gang
218227Joan JakobsenAOP LEDER4 km gang
219227Julie SchoopAOP LEDER4 km gang
220227Lone Smith NunesAOP LEDER4 km gang
221228Anette KnudsenBregninge Hold4 km gang
222228Anne ModenBregninge Hold4 km gang
223228Bettina VangBregninge Hold4 km gang
224228Cheryl Ann NielsenBregninge Hold4 km gang
225229BrianBrians Tøser4 km gang
226229GowriBrians Tøser4 km gang
227229JaruwanBrians Tøser4 km gang
228229KarinaBrians Tøser4 km gang
229229KennethBrians Tøser4 km gang
230229MajbrittBrians Tøser4 km gang
231229MartinBrians Tøser4 km gang
232229MetteBrians Tøser4 km gang
233230Anika Spandet LucassenBæredygtig Udvikling4 km gang
234230Ganger 3Bæredygtig Udvikling4 km gang
235230Ganger 4Bæredygtig Udvikling4 km gang
236230Susanne BrixBæredygtig Udvikling4 km gang
237231Camilla SchæfferboCool Chicks 24 km gang
238231Charlotte DueCool Chicks 24 km gang
239231Line RasmussenCool Chicks 24 km gang
240231Sanne PetersenCool Chicks 24 km gang
241232Aida MadsenDagplejen Midt4 km gang
242232Birgitte HansenDagplejen Midt4 km gang
243232Elsa MagnussenDagplejen Midt4 km gang
244232Helle LarsenDagplejen Midt4 km gang
245232Jette HenriksenDagplejen Midt4 km gang
246232Joan BacheDagplejen Midt4 km gang
247232Kamilla QuistDagplejen Midt4 km gang
248232Karina JensenDagplejen Midt4 km gang
249232Maibritt DyringDagplejen Midt4 km gang
250232Malou Fonager-HahnDagplejen Midt4 km gang
251232Maria BrixDagplejen Midt4 km gang
252232Sanne ChristiansenDagplejen Midt4 km gang
253233Annelise SchwartzbachDe 54 km gang
254233Lili AagaardDe 54 km gang
255233Lone VadgaardDe 54 km gang
256233Vibeke SchæfferDe 54 km gang
257233Vivi Thyme ThorndalDe 54 km gang
258234Adelina ShalaDe Fantastiske 84 km gang
259234Fadumo Ali MuhamedDe Fantastiske 84 km gang
260234Haidi ThailsDe Fantastiske 84 km gang
261234Hanne Vendelbo LarsenDe Fantastiske 84 km gang
262234Helle KnudsenDe Fantastiske 84 km gang
263234Malene PetersenDe Fantastiske 84 km gang
264234Susanne HansenDe Fantastiske 84 km gang
265235Anne Greve LarsenDe Friske Dagtilbuds Damer4 km gang
266235Britt PDe Friske Dagtilbuds Damer4 km gang
267235Charlotte N ToepferDe Friske Dagtilbuds Damer4 km gang
268235Rikke M SmithDe Friske Dagtilbuds Damer4 km gang
269236Alice Hamilton JeeDe Glade Damer4 km gang
270236GitteDe Glade Damer4 km gang
271236Julie Liann JensenDe Glade Damer4 km gang
272236Rebecca NygaardDe Glade Damer4 km gang
273236Stine VinsløvDe Glade Damer4 km gang
274237Ditte BondeDe Hurtige På Toppen4 km gang
275237Dorthe BengtsonDe Hurtige På Toppen4 km gang
276237Nadia NielsenDe Hurtige På Toppen4 km gang
277237Signe KristensenDe Hurtige På Toppen4 km gang
278238Anita Bøje NielsenDe Kælder Kolde4 km gang
279238Anita Bøje Nielsens Fjerde Hold KammeratDe Kælder Kolde4 km gang
280238Karina ThymeDe Kælder Kolde4 km gang
281238Pernille Storm DemantDe Kælder Kolde4 km gang
282239Bryan Dehn HemmingsenDe Skæve Duller4 km gang
283239Jannik HansenDe Skæve Duller4 km gang
284239Maria LehmannDe Skæve Duller4 km gang
285239Sisse Toft OlsenDe Skæve Duller4 km gang
286239Tim VillumsenDe Skæve Duller4 km gang
287240Hanne Møller LaursenDe Skøre Tøzer4 km gang
288240Helle Stenbæk JensenDe Skøre Tøzer4 km gang
289240Karen StaaackDe Skøre Tøzer4 km gang
290240Mette Dybdahl NielsenDe Skøre Tøzer4 km gang
291240SimoneDe Skøre Tøzer4 km gang
292240Stig KofoedDe Skøre Tøzer4 km gang
293241Ibi BredahlDe Sløve Rødder4 km gang
294241Mahsa EkhtiariDe Sløve Rødder4 km gang
295241Pia RønholtDe Sløve Rødder4 km gang
296241Yoema Ebrahim AbdelrazekDe Sløve Rødder4 km gang
297242Jørgen LangvadDe Sure Gamle Mænd4 km gang
298242Kenneth AlstrupDe Sure Gamle Mænd4 km gang
299242Lasse GylholmDe Sure Gamle Mænd4 km gang
300242Nino RoostaDe Sure Gamle Mænd4 km gang
301242Torben JacobsenDe Sure Gamle Mænd4 km gang
302243Anders ChristensenDe Sygt Godt Gående4 km gang
303243Karina BellDe Sygt Godt Gående4 km gang
304243Liselotte PedersenDe Sygt Godt Gående4 km gang
305243Tina AndreasenDe Sygt Godt Gående4 km gang
306244Cecilie JensenDem Der Drifter4 km gang
307244Marianne EriksenDem Der Drifter4 km gang
308244Mette Molter JørgensenDem Der Drifter4 km gang
309244Tanja HansenDem Der Drifter4 km gang
310245Anne C DandanellDigitalisering Og IT - Walk4 km gang
311245Charlotte HøjlundDigitalisering Og IT - Walk4 km gang
312245Helle NielsenDigitalisering Og IT - Walk4 km gang
313245Martin RatherDigitalisering Og IT - Walk4 km gang
314246Britt NielsenDolus Eventualis4 km gang
315246Camilla AndersenDolus Eventualis4 km gang
316246Ganger 4Dolus Eventualis4 km gang
317246Kristine SchiøttDolus Eventualis4 km gang
318247Charlotte HolmquistDåserne4 km gang
319247Ganger 2Dåserne4 km gang
320247Ganger 3Dåserne4 km gang
321247Ganger 4Dåserne4 km gang
322248AnitaEne Hane i Kurven4 km gang
323248JeannetteEne Hane i Kurven4 km gang
324248MiaEne Hane i Kurven4 km gang
325248NicolineEne Hane i Kurven4 km gang
326249Marie MogensenEngen14 km gang
327249Sandra HøyEngen14 km gang
328249Signe PetersenEngen14 km gang
329249Tina SørensenEngen14 km gang
330250Frederikke BrinkløvEngen24 km gang
331250Ganger 4Engen24 km gang
332250JytteEngen24 km gang
333250Liselotte RasmussenEngen24 km gang
334251Ganger 4Entreprenør Service 14 km gang
335251Jesper FrandsenEntreprenør Service 14 km gang
336251Jesper JensenEntreprenør Service 14 km gang
337251Jesper ThorndalEntreprenør Service 14 km gang
338252CamillaFagstab4 km gang
339252Linda HansenFagstab4 km gang
340252Saowanee PathanarachFagstab4 km gang
341252Teresa HøtoftFagstab4 km gang
342253Alice Slott JørgensenFamiliebehandlere4 km gang
343253Anita MortensenFamiliebehandlere4 km gang
344253Annette SchwartzFamiliebehandlere4 km gang
345253Jeanette NissenFamiliebehandlere4 km gang
346253Rikke LarsenFamiliebehandlere4 km gang
347253Susanne BøghFamiliebehandlere4 km gang
348253Trine StevnsFamiliebehandlere4 km gang
349254Frederikke HelmarkFestina Lente4 km gang
350254Maria FrykmanFestina Lente4 km gang
351254Pernille Hass PedersenFestina Lente4 km gang
352254Tina SørensenFestina Lente4 km gang
353255Britt SkytteFOG Around4 km gang
354255HenrietteFOG Around4 km gang
355255MiaFOG Around4 km gang
356255SusanFOG Around4 km gang
357256Ditte OlsenGuldholdet4 km gang
358256Ganger 4Guldholdet4 km gang
359256Nana ElvamannGuldholdet4 km gang
360256SafiaGuldholdet4 km gang
361257Heidi AntonsenGuldpigerne 14 km gang
362257Helle HansenGuldpigerne 14 km gang
363257Helle PetersenGuldpigerne 14 km gang
364257Julie Folke JacobsenGuldpigerne 14 km gang
365258Ganger 4Guldpigerne 24 km gang
366258Jeanette BargisenGuldpigerne 24 km gang
367258Mette AugustinussenGuldpigerne 24 km gang
368258Pernille LenznerGuldpigerne 24 km gang
369259Anita AuerbachGørlev Pigerne4 km gang
370259Lene MikkelsenGørlev Pigerne4 km gang
371259Rikke FjordGørlev Pigerne4 km gang
372260Ganger 2Hold 14 km gang
373260Ganger 3Hold 14 km gang
374260Ganger 4Hold 14 km gang
375260Lars BaggeHold 14 km gang
376261HenrietteHvidebæk 14 km gang
377261Line Mie Hjorth ChristensenHvidebæk 14 km gang
378261LoneHvidebæk 14 km gang
379261MarianneHvidebæk 14 km gang
380262BernadetteHvidebæk 24 km gang
381262GitteHvidebæk 24 km gang
382262ManuelaHvidebæk 24 km gang
383262StinaHvidebæk 24 km gang
384263JanHvidebæk 34 km gang
385263NicolaiHvidebæk 34 km gang
386263OliverHvidebæk 34 km gang
387263PirasanthHvidebæk 34 km gang
388264CamillaHvidebæk 44 km gang
389264EmilieHvidebæk 44 km gang
390264PernilleHvidebæk 44 km gang
391264SimoneHvidebæk 44 km gang
392265Ganger 3Høng DV4 km gang
393265Ganger 4Høng DV4 km gang
394265Helle Vølund HansenHøng DV4 km gang
395265Jasmin FredslundHøng DV4 km gang
396266Annette RichelieuIA4 km gang
397266Dennis EriksenIA4 km gang
398266Karina StavnskærIA4 km gang
399266Kian SchausenIA4 km gang
400266Mogens RosenørnIA4 km gang
401267DorteIngen Hane i Kurven4 km gang
402267HeidiIngen Hane i Kurven4 km gang
403267JørgenIngen Hane i Kurven4 km gang
404267LiseIngen Hane i Kurven4 km gang
405268Heidi Lis MødekjærJC Gå Girls4 km gang
406268Mai Charlotte HunicheJC Gå Girls4 km gang
407268Pernille Møllegård ChristiansenJC Gå Girls4 km gang
408268Susanne NehlsJC Gå Girls4 km gang
409268Tanja Dencker HansenJC Gå Girls4 km gang
410269JakobKathøj STU4 km gang
411269Lone MaulKathøj STU4 km gang
412269LouiseKathøj STU4 km gang
413270Kirke Helsinge Skole 1Kirke Helsinge Skole Og Børnehus4 km gang
414270Kirke Helsinge Skole 2Kirke Helsinge Skole Og Børnehus4 km gang
415270Kirke Helsinge Skole 3Kirke Helsinge Skole Og Børnehus4 km gang
416270Kirke Helsinge Skole 4Kirke Helsinge Skole Og Børnehus4 km gang
417271Charlotte EbdrupKoret For Fejlslagen Illusion4 km gang
418271Sinisa Simba TerzicKoret For Fejlslagen Illusion4 km gang
419271Tina StillingKoret For Fejlslagen Illusion4 km gang
420271Tine Louring JohansenKoret For Fejlslagen Illusion4 km gang
421272AnnemarieLab 2 - Skildpadderne4 km gang
422272Freja OvesenLab 2 - Skildpadderne4 km gang
423272Helle NielsenLab 2 - Skildpadderne4 km gang
424272Maj Pernille Bronée LarsenLab 2 - Skildpadderne4 km gang
425272Mette Christensen SørensenLab 2 - Skildpadderne4 km gang
426273Christina GreveLAB1-LUNTER4 km gang
427273Maria MeierLAB1-LUNTER4 km gang
428273Pia Balslev LarsenLAB1-LUNTER4 km gang
429273Tina WitzellLAB1-LUNTER4 km gang
430274Birthe PoulsenLegestuegruppen Snertinge4 km gang
431274Charlotte HenriksenLegestuegruppen Snertinge4 km gang
432274Jane Grube NordahlLegestuegruppen Snertinge4 km gang
433274Jette StorgaardLegestuegruppen Snertinge4 km gang
434274Tina Petersen-RasmussenLegestuegruppen Snertinge4 km gang
435275Ganger 2Ligaholdet4 km gang
436275Ganger 3Ligaholdet4 km gang
437275Ganger 4Ligaholdet4 km gang
438275Line HansenLigaholdet4 km gang
439276CharlotteLærkereden4 km gang
440276EmilieLærkereden4 km gang
441276HelleLærkereden4 km gang
442276LonniLærkereden4 km gang
443277Caroline LangkjærM24 km gang
444277Ganger 4M24 km gang
445277Jeppe BergmannM24 km gang
446277Vinni ØstergaaardM24 km gang
447278Ann Grønkvist OlsenM34 km gang
448278Bea LarsenM34 km gang
449278Lone AmmundsenM34 km gang
450278Nikolai LykkeM34 km gang
451278Rikke ThomsenM34 km gang
452278Thomas WiderquistM34 km gang
453279Helle MeinckeMad Kan Mere End Mætte4 km gang
454279Karin AndersenMad Kan Mere End Mætte4 km gang
455279Lis MortensenMad Kan Mere End Mætte4 km gang
456279Mona FrederiksenMad Kan Mere End Mætte4 km gang
457279Pia LangkjærMad Kan Mere End Mætte4 km gang
458279Rina LundqvistMad Kan Mere End Mætte4 km gang
459279Trine KirkeskovMad Kan Mere End Mætte4 km gang
460280AnetteMariehønen4 km gang
461280Bibbi BehrensdorffMariehønen4 km gang
462280Heidi PåskeMariehønen4 km gang
463280Julie CaspersenMariehønen4 km gang
464280Liv Sofie Fog MagnussonMariehønen4 km gang
465281Henrik Juel FabrinNord4 km gang
466281Kristen TanNord4 km gang
467281Kristina PihlNord4 km gang
468281Teddy KruseNord4 km gang
469282Birgitte HansenOmsorg På Fødder4 km gang
470282ConnyOmsorg På Fødder4 km gang
471282FieOmsorg På Fødder4 km gang
472282MieOmsorg På Fødder4 km gang
473283FerialOmsorg På Fødder 14 km gang
474283Mette SøgaardOmsorg På Fødder 14 km gang
475283MichaelOmsorg På Fødder 14 km gang
476283RosaOmsorg På Fødder 14 km gang
477284Frida Bay LarsenOmsorg På Fødder 24 km gang
478284Isabella BanwellOmsorg På Fødder 24 km gang
479284JetteOmsorg På Fødder 24 km gang
480284RikkeOmsorg På Fødder 24 km gang
481285MariaOmsorg På Fødder 34 km gang
482285NinaOmsorg På Fødder 34 km gang
483285StineOmsorg På Fødder 34 km gang
484285TinaOmsorg På Fødder 34 km gang
485286Anne RydahlOptimisterne4 km gang
486286Julie Lykke JacobsenOptimisterne4 km gang
487286Katrine FlindtOptimisterne4 km gang
488286Sisse Lehn KristensenOptimisterne4 km gang
489286Susie SommerOptimisterne4 km gang
490287Ganger 2Organisationsstaben4 km gang
491287Ganger 3Organisationsstaben4 km gang
492287Ganger 4Organisationsstaben4 km gang
493287Lene JohansenOrganisationsstaben4 km gang
494288Connie NielsenPower-ladies4 km gang
495288Ganger 3Power-ladies4 km gang
496288Ganger 4Power-ladies4 km gang
497288Tina OlsenPower-ladies4 km gang
498289Ganger 3Queens Of Kathøj4 km gang
499289Ganger 4Queens Of Kathøj4 km gang
500289Helle MøllerQueens Of Kathøj4 km gang
501289Tine LejbølleQueens Of Kathøj4 km gang
502290Ganger 2Raklev 14 km gang
503290Ganger 3Raklev 14 km gang
504290Ganger 4Raklev 14 km gang
505290Heidi SkovRaklev 14 km gang
506291CarinaRaklev 24 km gang
507291DorrisRaklev 24 km gang
508291DortheRaklev 24 km gang
509291Heidi NRaklev 24 km gang
510292ClaudineRaklev 34 km gang
511292HelleRaklev 34 km gang
512292NikolineRaklev 34 km gang
513292Sanne CRaklev 34 km gang
514293CecilieRegnbuen4 km gang
515293Helen RabbonRegnbuen4 km gang
516293Helle VibekeRegnbuen4 km gang
517293JuneRegnbuen4 km gang
518293LiseRegnbuen4 km gang
519293Louise FRegnbuen4 km gang
520293Louise HRegnbuen4 km gang
521293MaiRegnbuen4 km gang
522293MichalaRegnbuen4 km gang
523293PernilleRegnbuen4 km gang
524293PiaRegnbuen4 km gang
525293RikkeRegnbuen4 km gang
526293SanneRegnbuen4 km gang
527294Annette HallgrenRynke 14 km gang
528294Cecilie BondeRynke 14 km gang
529294Lucie WilleRynke 14 km gang
530294MetteRynke 14 km gang
531294RenataRynke 14 km gang
532295Gitte Marie KørvéllRynke 24 km gang
533295Karen Anette NielsenRynke 24 km gang
534295Lene CarlsonRynke 24 km gang
535295Signe LejbachRynke 24 km gang
536296Ann Janholm KristensenRynke To Go4 km gang
537296Berit Norgreen MadsenRynke To Go4 km gang
538296Dorthe Woght LarsenRynke To Go4 km gang
539296Jonas LangeRynke To Go4 km gang
540296Lisbeth JensenRynke To Go4 km gang
541296Lizette PetersenRynke To Go4 km gang
542296Mette TerpRynke To Go4 km gang
543296Mikkel HjorthRynke To Go4 km gang
544297BiacauRørmosecenter4 km gang
545297FinnRørmosecenter4 km gang
546297FrederikRørmosecenter4 km gang
547297HanneRørmosecenter4 km gang
548297HeidiRørmosecenter4 km gang
549297Lisbeth IllemannRørmosecenter4 km gang
550297Lisbeth Illemann 7. DeltagerRørmosecenter4 km gang
551298Annika B JensenSlendrefolket4 km gang
552298BrittSlendrefolket4 km gang
553298Else KoefoedSlendrefolket4 km gang
554298MortenSlendrefolket4 km gang
555299Emilie BluitgenSnack Patrol4 km gang
556299Ganger 4Snack Patrol4 km gang
557299Mette NielsenSnack Patrol4 km gang
558299Søs WerthSnack Patrol4 km gang
559300Jeanette PetersenSnegleholdet4 km gang
560300Jesper HandbergSnegleholdet4 km gang
561300Karin S. PedersenSnegleholdet4 km gang
562300Knud GrothSnegleholdet4 km gang
563300MaleneSnegleholdet4 km gang
564300Nina LemkowSnegleholdet4 km gang
565301Klaus ØdegaaardSpH14 km gang
566301Mai-Britt ChristensenSpH14 km gang
567301Susan RørbechSpH14 km gang
568301Tanja KristensenSpH14 km gang
569302Gitte Ekelund OlsenSpH24 km gang
570302Margit NisseneSpH24 km gang
571302Mette MeierSpH24 km gang
572302Monika NeergaardSpH24 km gang
573303Dorthe JørgensenSpH34 km gang
574303Elva AntonsdóttirSpH34 km gang
575303Marianne LabuzSpH34 km gang
576303Peter HansenSpH34 km gang
577304Jeanet JensenSpH44 km gang
578304Michael LorentzenSpH44 km gang
579305Ganger 3SpH54 km gang
580305AmandaStjerneskud4 km gang
581305Ganger 2Stjerneskud4 km gang
582305Ganger 3Stjerneskud4 km gang
583305Ganger 4Stjerneskud4 km gang
584306Ganger 4SpH64 km gang
585307Dena LatifSunmy 24 km gang
586307Dorte LarsenSunmy 24 km gang
587307Louise JohansenSunmy 24 km gang
588307Marianne WitthøftSunmy 24 km gang
589308Betiina MortensenSunmy 34 km gang
590308Britta DensenSunmy 34 km gang
591308Charlotte SchouSunmy 34 km gang
592308Susanne BoropSunmy 34 km gang
593309Gitte LarsenSunmy 44 km gang
594309Gitte NordkroggaardSunmy 44 km gang
595309Hans Jørgen TherkildsenSunmy 44 km gang
596309Pia JensenSunmy 44 km gang
597310Karina Westy MiftariSve14 km gang
598310Michelle DupontSve14 km gang
599310Nadja Reiman JensenSve14 km gang
600310Nikoline LarsenSve14 km gang
601311Anette NielsenSve24 km gang
602311Karen Klokhøj SørensenSve24 km gang
603311Lars SørensenSve24 km gang
604311Sandra SkovgaardSve24 km gang
605312Irene Molter JørgensenSve34 km gang
606312Iwona HempelSve34 km gang
607312Sonja SandgreenSve34 km gang
608312Tine HansenSVE34 km gang
609313Karina PedersenSve44 km gang
610313Louise LomholtSve44 km gang
611313Maryan AbdulmalikSve44 km gang
612313Nicoline ØstengaardSve44 km gang
613314Dorthe H JensenSve54 km gang
614314Helle Karina HansenSve54 km gang
615314Isabella SeibækSve54 km gang
616314Myint Myint MarSve54 km gang
617315Anna Klaudine WestergaardSve64 km gang
618315Christina FrandsenSve64 km gang
619315Christina LøvgrenSve64 km gang
620315Susanne Frost RosenquistSve64 km gang
621316Hamida NariwalSve74 km gang
622316Helen RabbonSve74 km gang
623316Mia AndersenSve74 km gang
624316Sabine Rosenkvist LarsenSve74 km gang
625317Ditte LiljensøeSve84 km gang
626317Maja NielsenSve84 km gang
627317Mariel Fonager JensenSve84 km gang
628317Sabrine Guldberg NielsenSve84 km gang
629318Cecilie NielsenSve94 km gang
630318Ganger 4Sve94 km gang
631318Jannie GraulundSve94 km gang
632318Patricia Røygaard HansenSve94 km gang
633319Anne Mette JakobsenSvebølle Børnehus4 km gang
634319GitteSvebølle Børnehus4 km gang
635319Hannah NarvedsenSvebølle Børnehus4 km gang
636319Helle Kjær EibyeSvebølle Børnehus4 km gang
637319Karina FonnesbechSvebølle Børnehus4 km gang
638319Louise KongsøSvebølle Børnehus4 km gang
639319Tina Fonager JustesenSvebølle Børnehus4 km gang
640320Inger PetersenSygepleje Syd Lines Hold4 km gang
641320Line Søborg ChristiansenSygepleje Syd Lines Hold4 km gang
642320Nafja R. BrandtSygepleje Syd Lines Hold4 km gang
643320Susanne FransenSygepleje Syd Lines Hold4 km gang
644321Ane-Marie LarsenSygepleje Syd Stines Hold4 km gang
645321Berit SimonsenSygepleje Syd Stines Hold4 km gang
646321Lotte SchumannSygepleje Syd Stines Hold4 km gang
647321Stine Lærke PoulsenSygepleje Syd Stines Hold4 km gang
648322Carian CarlssonTastetøserne4 km gang
649322Dorthe LarsenTastetøserne4 km gang
650322Kirsten BjerregaardTastetøserne4 km gang
651322Nina FelthusenTastetøserne4 km gang
652322Tine T NielsenTastetøserne4 km gang
653323Adela ZakrewskaTeam 34 km gang
654323Amalie OlssonTeam 34 km gang
655323Charlotte PedersenTeam 34 km gang
656323Dorthe Bøgh DamgårdTeam 34 km gang
657323Gitte BeyerTeam 34 km gang
658323Marlene LarsenTeam 34 km gang
659323Merisa SahovicTeam 34 km gang
660323Stine SonneTeam 34 km gang
661324Karina AndersenTeam Buldervang 14 km gang
662324Louise Rosted LarsenTeam Buldervang 14 km gang
663324Mai-Britt LillegaardTeam Buldervang 14 km gang
664324Maria Naamansen Aavang JensenTeam Buldervang 14 km gang
665325Janne Guldhammer Huniche AspeTeam Buldervang 24 km gang
666325Kamilla Hasselstrøm JensenTeam Buldervang 24 km gang
667325Mie Aaskov GregersenTeam Buldervang 24 km gang
668325Nikoline Guldhammer Huniche AspeTeam Buldervang 24 km gang
669326Anne Varnaa RitzauTeam HR Og Udvikling4 km gang
670326Jette FeldthausTeam HR Og Udvikling4 km gang
671326Rasmus BrænderTeam HR Og Udvikling4 km gang
672326Signe RørupTeam HR Og Udvikling4 km gang
673327Camilla FriskTeam Hælspore4 km gang
674327Malene SchneiderTeam Hælspore4 km gang
675327Martina HansenTeam Hælspore4 km gang
676327Mie KantsøTeam Hælspore4 km gang
677327Teresa SchneiderTeam Hælspore4 km gang
678328Chalotte Mamsen FrederiksenTeam JAF4 km gang
679328Mette SøgaardTeam JAF4 km gang
680328Rebecca JohansenTeam JAF4 km gang
681328TrineTeam JAF4 km gang
682329Anette KrügerTeam Personale Og Forhandling4 km gang
683329Annemette Tokkesdal MetzTeam Personale Og Forhandling4 km gang
684329Bettina AndersenTeam Personale Og Forhandling4 km gang
685329Helle Semmelin AlbjergTeam Personale Og Forhandling4 km gang
686329Martin DammTeam Personale Og Forhandling4 km gang
687330Christina Norr RasmussenTeam Skildpadde4 km gang
688330Julie Møller NielsenTeam Skildpadde4 km gang
689330Maria NierostekTeam Skildpadde4 km gang
690330NanaTeam Skildpadde4 km gang
691330Olav Skårup JensenTeam Skildpadde4 km gang
692330Pia JohannesenTeam Skildpadde4 km gang
693331Ganger 2Team Walk And Talk4 km gang
694331Ganger 3Team Walk And Talk4 km gang
695331Ganger 4Team Walk And Talk4 km gang
696331Mette IsenTeam Walk And Talk4 km gang
697332Elisabeth Team Østgården4 km gang
698332Emilia Team Østgården4 km gang
699332JaneTeam Østgården4 km gang
700332Maibrit HardingTeam Østgården4 km gang
701332MieTeam Østgården4 km gang
702333Connie OlsenTeam34 km gang
703333Dorthe JensenTeam34 km gang
704333Helle KnudsenTeam34 km gang
705333Helle LudvigsenTeam34 km gang
706334Anette HannibalTeamSpirit4 km gang
707334Bente Bang PetersenTeamSpirit4 km gang
708334Hanne Lind JensenTeamSpirit4 km gang
709334Line StegmannTeamSpirit4 km gang
710334Signe Elisabeth LaursenTeamSpirit4 km gang
711335Annette JensenThe Dreamteam4 km gang
712335Connie LundgaardThe Dreamteam4 km gang
713335Ingerd StrenovThe Dreamteam4 km gang
714335Malene CarlsenThe Dreamteam4 km gang
715335Rikke KrøyerThe Dreamteam4 km gang
716336Charlotte DueThe Goodfellas4 km gang
717336Christian Laurvig ScharffThe Goodfellas4 km gang
718336Frederik Brian NielsenThe Goodfellas4 km gang
719336Lasse BjerregaardThe Goodfellas4 km gang
720336Mustapha BadrThe Goodfellas4 km gang
721337JohannesThe Six-packs4 km gang
722337Kristian Steen EickworthThe Six-packs4 km gang
723337Michael LarsenThe Six-packs4 km gang
724337Rasmus AageThe Six-packs4 km gang
725338Ditte J. NielsenTorvet 114 km gang
726338Ganger 4Torvet 114 km gang
727338Gitte Juel JensenTorvet 114 km gang
728338Thomas Lynge DamsgaardTorvet 114 km gang
729339Anja OlsenTrc Hold 14 km gang
730339Connie MeyerTrc Hold 14 km gang
731339Mia RasmussenTrc Hold 14 km gang
732339Nina AndersenTrc Hold 14 km gang
733340Heidi AssertiftTrc Hold 24 km gang
734340Katja ValentinTrc Hold 24 km gang
735340MichellTrc Hold 24 km gang
736340Mille LarsenTrc Hold 24 km gang
737341Christian BrændgaardTømmerup 14 km gang
738341Ganger 4Tømmerup 14 km gang
739341Heidi ThygesenTømmerup 14 km gang
740341Mia K KristiansenTømmerup 14 km gang
741342Kristian MadsenTømmerup Skole 24 km gang
742342Lisbeth OlsenTømmerup Skole 24 km gang
743342Martin BuhrTømmerup Skole 24 km gang
744342Tina ViolaTømmerup Skole 24 km gang
745343Allan AdolfssenUngeren4 km gang
746343Anne VesterengUngeren4 km gang
747343Christina KragelundUngeren4 km gang
748343Diana MikkelsenUngeren4 km gang
749343Marie Søndergaard EdelfeldtUngeren4 km gang
750344Ganger 4Work In Kalundborg4 km gang
751344Gitte MøllerWork In Kalundborg4 km gang
752344Marie Louise LøvengreenWork In Kalundborg4 km gang
753344Sabine StensnæsWork In Kalundborg4 km gang
754345Carsten JensenØkonomi4 km gang
755345Helle FalkØkonomi4 km gang
756345Inge KnudsenØkonomi4 km gang
757345Janni NielsenØkonomi4 km gang
758345Jannie JohansenØkonomi4 km gang
759345Jette AndreasenØkonomi4 km gang
760345Michel BacharachØkonomi4 km gang
761345Nickolaj ThomsenØkonomi4 km gang
762345Pernille Bruun-GuassoraØkonomi4 km gang
763345Sanne BuchbergØkonomi4 km gang
764345Tina ThomsenØkonomi4 km gang
765345Vibeke LarsenØkonomi4 km gang
766345Vivi NielsenØkonomi4 km gang
767346Anne KeinickeÅrby 14 km gang
768346Iben HansenÅrby 14 km gang
769346Julia ChristensenÅrby 14 km gang
770346Kirsten SørensenÅrby 14 km gang
771347Bodil LorentzenÅrby 24 km gang
772347Cecilie Hjort PetersenÅrby 24 km gang
773347Ganger 4Årby 24 km gang
774347Nete MaegaardÅrby 24 km gang
775348Charlotte Fischer KjældmandÅsen SFO4 km gang
776348Gitte OlssonÅsen SFO4 km gang
777348Marianne Melchior ChristensenÅsen SFO4 km gang
778348Susan RørbechÅsen SFO4 km gang


Ialt 174 Hold tilmeldt med ialt 783 deltagende.

Sorter listerne ved tryk på overskrifterne i listerne



Resultatlisten
Her kan du se resultaterne for deltagere (løb) i Kalundborg Stafet Løb 2024.
(Walk holdene kan printe deltagerdiplom ovenfor i deltagerlisten).

Lav et diplom og udskriv det ved at trykke på distancen(I samme række som holdet).

Nr.Navn1.2.3.4.DistanceDistance
(km)
Samlet
Tid
126Ung Sprog Kalundborg00:23:5100:23:5100:23:5100:23:514x4 km18.401:35:23
125Tandplejen00:23:5200:23:5200:23:5200:23:524x4 km18.401:35:29
112AOP Leder00:24:5100:24:5100:24:5100:24:514x4 km18.401:39:24
124Sygepleje Syd LØB00:25:5100:25:5100:25:5100:25:514x4 km18.401:43:24
115Hvidebæk 500:26:0900:26:0900:26:0900:26:094x4 km18.401:44:34
123Sunmy 100:29:0900:29:0900:29:0900:29:094x4 km18.401:56:38
121Sigrid00:30:4900:30:4900:30:4900:30:494x4 km18.402:03:18
102Multi-Tech Hold 100:22:2000:19:0400:23:2300:17:524x4 km18.401:22:40
117Kalundborg Kommune00:21:4400:22:1300:21:5400:20:414x4 km18.401:26:32
113Drengerøvene00:20:5700:21:4700:22:4400:22:184x4 km18.401:27:47
105Nybolig Kalundborg00:22:5900:26:4700:24:4400:20:574x4 km18.401:35:26
116Jolly Good Feet00:21:1600:23:2000:24:3100:27:264x4 km18.401:36:32
108Asnæsværket 100:26:2800:23:4900:22:5600:23:344x4 km18.401:36:46
109Asnæsværket 200:22:0100:20:3400:29:1100:26:184x4 km18.401:38:04
103Multi-Tech Hold 200:23:4200:25:1800:24:4900:24:314x4 km18.401:38:20
106De Hurtige Smede00:25:5300:24:4500:30:2900:21:334x4 km18.401:42:40
101Kalundborg Forsyning LØB00:26:3300:22:0700:25:3100:28:504x4 km18.401:43:01
107De Hurtige Smede 200:24:1800:33:4200:24:3400:22:234x4 km18.401:44:57
120Raklev 100:27:2500:24:4700:29:5400:25:184x4 km18.401:47:24
114Hjulben00:28:0100:30:2700:25:4500:23:374x4 km18.401:47:51
104Multi-Tech Hold 300:25:4800:26:0100:27:2400:29:214x4 km18.401:48:33
110Srambled Leggs00:25:0900:27:5300:25:5400:30:334x4 km18.401:49:29
111AOP00:25:4000:30:2000:24:1600:31:534x4 km18.401:52:09
122Smallfoot00:24:5900:34:1300:27:2400:27:244x4 km18.401:54:00


Der er samlet løbet / gået 14407.2 km

Ialt tilmeldte på hold. Ialt 24 antal hold gennemført.

Ruten til Kalundborgstafetten